Wydarzenia

Stand-Up w Weselna: Arkadiusz Pan Pawłowski + Kuba Dąbrowski + support

dodano 2020-01-30 19:13:41
rozpoczęcie:
2020-02-22 18:00
miejsce:
Klub Weselna, Sierakowice, Lęborska 4a
bilety:

Zapraszamy na cykliczny wieczór z komedią - Czyli Stand-Up Kaszuby. Tym razem ze swoimi materiałami wystąpi czworo przesympatycznych komików. Każdy w swoim specyficznym klimacie.

Arkadiusz Pan Pawłowski:
Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, ring announcer FAME MMA, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central.

Kuba Dąbrowski Stand-Up:
Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

Tomasz Waberski:
Człowiek jeden na milion - jednocześnie rudy i łysy. Gdy wychodzi na scenę od początku wywołuje konkretną reakcję bez względu na to gdzie występuje. Z zamiłowania aktor, udzielał się w różnorakich produkcjach niezależnych i komercyjnych. Preferuje ostry humor bez tabu, a po godzinach tworzy coś zupełnie innego dla dzieciaków (Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - Tomasz Waberski). Razem z Natanem prowadzi sceny komediowe w Gdańsku i Gdyni, samemu zaś prowadzi hulaszczy tryb życia i czasami samochód.

Natan Maciej Milaszewski:
Miłośnik survivalu, co przekłada na swoją twórczość - Umysł ścisły, informatyk, ale w swoich żartach dotyka najczęściej tematów obyczajowych. Lubi rzucić hardkorem tak samo jak opowiadać o prawdziwych historiach ze swojego życia. Na scenie - agresywny. W życiu - agresywny. Po godzinach aktor teatralny. Fascynat Vikingów. Sam o sobie mówi "Gdybym był Vikingiem, to bym był Vikingiem"

Odbędzie się także openmic.

Imprezę poprowadzi duet waber and natan

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-Up w Weselna
artyści:
Stnad-up"erzy
Występy stand-up. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kartuzach

kiedy
2020-02-22 18:00
miejsce
Klub Weselna, Sierakowice,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-15 17:00
miejsce
Kartuskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany